Wiosenna promocja

Wybór Władysławowa jako miejsca na spędzenie kilku wiosennych dni to strzał w dziesiątkę. Bałtyk o tej porze roku jest oczywiście zimny i prawdopodobieństwo zażycia morskiej kąpieli jest znikome, ale za to na tych, którzy właśnie wiosną zawitają nad polskie morze, czeka wiele innych atrakcji.
Pierwszą z zalet wypoczynku nad Bałtykiem wiosną, jest nieprawdopodobny wręcz… spokój. Ci, którzy nie są fanami zatłoczonych latem plaż, pokochają Władysławowo o tej porze roku. Właśnie teraz można tu odpocząć, urządzić sobie pierwszy w roku piknik, usiąść na leżaku z książką w ręku, albo po prostu wdychać drogocenny dla zdrowia jod i cieszyć się morską bryzą.
Aby zachęcić do wypoczynku nad morzem, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę. W okresie wiosennym doba w naszym apartamencie to tylko 280 zł!
Zapraszamy do rezerwacji już dziś!

Ważne informacje


Warunkiem rezerwacji jest telefoniczne lub mailowe ustalenie terminu pobytu oraz wpłacenie przelewem bankowym zadatku w wysokości 30% należności w ciągu 3 dni. W przypadku braku wpłaty rezerwacja jest anulowana 4-tego dnia.


(Prosimy o telefoniczne uzgodnienie przyjazdu o innych porach niż godziny otwarcia recepcji)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 velapart.pl | Apartamenty Władysławowo - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing